• In prijs verlaagd
Cadillac Cruiser 70mm Wielen
  • Cadillac Cruiser 70mm Wielen

Cadillac Cruiser 70mm Wielen

€ 45,41
€ 36,33 20% korting

cadillac cruiser 70mm - 80a

Kleur
  • Blauw
Aantal
Op voorraad online & in de winkel

  Gratis t-shirt vanaf € 150,-

Krijg een gratis Sickboards T-Shirt als je voor meer dan 150 euro bestelt.

  Gratis verzending vanaf 100,-

U krijgt gratis verzending naar de Benelux en Duitsland wanneer u voor meer dan 100 euro bestelt.

  100-dagen retourbeleid

U kunt uw ongebruikte product binnen 100 dagen retourneren (zie ons beleid).

  Wereldwijde verzending

Wij bieden wereldwijde verzending met UPS, en het is gratis voor bestellingen van meer dan 300 euro

onze beschrijving

een ander 70mm cruiser-vormig wiel van cadillacmaar deze in een meer geüpdatete cruise / grip georiënteerde stijl. dit wiel wordt geleverd in een verscheidenheid van kleuren om uw ideaal aan te passen set-upen je kunt gerust zijn op cadillacde geschiedenis van snel rollend urethaan en wielen. dit wiel heeft iets meer flex dan de andere 70mm cadillac wielen voor meer grip.

cadillac cruiser 70mm wielen

toen we de vorm ontwierpen voor de cadillac 70mm-78a cruiser ons team, had een ding aan hun hoofd: het maken van een wiel voor het cruisen, carven, en het grijpen van de straat-dag en -nacht. wij geloven dat ons team dit doel heeft bereikt door de cadillac 70mm naar de straat en maakt de naam een van de meest herkenbare namen in het skateboarden van vandaag. ontworpen met een gladde afwerking, een breder rijvlak voor stabiliteit, een hoogwaardige urethaannaaf, en een lichte offset ontwerp, geloven wij dat dit wiel het perfecte vaarwiel is voor alle leeftijden.

diameter70 mm.

durometer: 80a

WHECAD70CRUBLU

Datasheet

Kleur
Blauw
Diameter
70mm
Durometer
80a
Core positie
Offset
Wiel gebruik
Cruise wielen

Specifieke referenties

ean13
0814131024848
upc
814131024848

Je bent misschien ook geïnteresseerd in